Fotoslužby

Na veškeré fotografování je u nás možné zakoupit dárkový poukaz.

 

Svatební fotografie

Pro Vaši krásnou vzpomínku zachytíme jeden z nejdůležitějších okamžiků ve Vašem životě. Nabízíme vám prefesionální fotografické služby svatebního fotografa. Můžete se spolehnout na naše dlouholeté zkušenosti s focením svateb nejen na Žďársku a Vysočina ale téměř po celé ČR. Rádi za vámi přijedeme, abychom pro vás zachytil krásu vašeho radostného svatebního okamžiku.

Dětské fotografie

Focení dětí probíhá po domluvě buď ateliéru, kde máme spoustu rekvizit a hraček nebo venku v přírodě.

Portrétní fotografie

Nabízíme focení pro modelky a modely do booku, ale i jen tak pro Vaši radost, fotografování aktů, těhotenské fotografie a jiné.                       Všechny obdržené fotografie dostanete profesionálně upravené a vyretušované v berevném i v černobílém provedení. Po domluvě může focení probíhat buď v ateliéru nebo venku v přirodě. Zajistíme služby vizážistky která Vám vytvoří fotomakeup     ( líčení pro fotografie )

Fotografování novorozenců - Newborn

Fotografování miminka probíhá v pohodlí Vašeho domova. Na focení si přivezu vkusné rekvizity a doplňky. Mám ráda jednoduché a čisté fotky s decentními doplňky, aby tím hlavním na fotce bylo miminko, které je krásné samo o sobě. Miminka se fotí ve spánku a pro toto focení je klíčovým faktorem věk miminka. Ideální věk je mezi 7. až 14 dnem života. Obecně platí, že čím dříve, tím lépe. Tento krátký časový úsek od porodu je opravdu velmi důležitý – miminka bývají hodně spavá a dá se s nimi dobře manipulovat, aniž by se vzbudila, nechají se schoulit do podobných poloh, jako když byla u maminky v bříšku.

Školní fotografie

Na konci školního roku Vám profesionálně vyfotografujeme společné fotky tříd, včetně snímků malých skupinek a jednotlivců na přání žáků.

Produktová fotografie

Pro Vaši firmu Vám zhotovíme fotografie produktové, průmyslové, fotografii exterierů i interierů objektů, či ilustrační fotografie například do katalogu, letáků, knih, na billboard, atd.

Reportážní fotografie

Dle zájmu Vám nafotíme sportovní akce, plesy, společenské večery, firemní akce, křtiny, atd. Focení provádíme v rámci celé ČR.

Průkazové fotografie

Fotografujeme digitálně. Fotografie jsou zhotoveny na počkání do 10 minut nebo do druhého dne.

Vyvolání fotografií

Pro zaslání většího množství fotografií doporučujeme využít www.uschovna.cz

Vyhotovíme Vám fotografie z veškerých digitálních medií - paměťové karty - CompactFlash, Compact Flash II, MicroDrive, xD karty, MultiMedia karty, SD karty, SmartMedia karty, MemoryStick karty. Možnost vyhotovení fotografií z mobilních telefonů (telefon musí mít pam. kartu nebo Bluetooth). Fotografie nám můžete donést na CD, DVD, paměťové kartě nebo flash disku nebo zaslat elektronicky. Fotografie vyvoláme i z klasických kinofilmů, kde jsme schopni i barevných úprav, odstranění prachu a škrábanců díky technologii digitálního minilabu Fuji Frontier 330.

Velkoformátový tisk fotografií / foto na plátna

Velkoformátový tisk vysoké kvality na tiskovém stroji Epson stylus pro 9900 - šíře 110cm do 24 hod.

Fotografie Vám zarámujeme do rámu nebo klipů. Plátna napneme na rám.

Skenování a digitalizace

Archivujeme kinofilmy, diapozitivy, které naskenujeme, zdigitalizujeme a následně vypálíme na CD nebo DVD. Digitální minilab umožňuje odstranění prachu a škrábanců z poškozených filmů a diapozitivů, případné doostření snímků a barevné úpravy. Nabízíme také možnost naskenování Vašeho snímku a jeho případné upravení, vyretušování nebo barevné úpravy.

Foto z fota

Z Vaší staré fotky uděláme novou do velikosti 60x90, samozřejmě vyretušujeme po domluvě upravíme.

Prodej a ostatní služby

Na prodejně pro Vás máme nachystaný velký výběr albumů různých formátů a velikostí, dřevěných rámečku a klipů ve velikosti od 9x13 do 70x100, kinofilmy, baterie, paměťové karty, USB a ostaní. Dále nabízíme celou řadu služeb,  zhotovení fotografie na tričko, fotografie na hrnek, puzzle, polštářky s fotografií, kalendáře, různá orámování fotografií a jiné.

 

Veškeré fotografické práce pro vás zpracováváme na špičkovém digitálním minilabu Fuji Frontier 330, na papír Fuji a velkoformátové tiskárně Epson.